egitimnoktam.com yayında

Değerli eğitmenler ve aileler

Şu sözleri duyuyor gibiyiz

Eğitmen “Kendimi o kadar iyi yetiştirdim ve çok iyi öğrencilere bunlara aktarmalıyım. Doğru network’ü nasıl yakalayacağım”

Aileler “Çocuğumuzun bir çok alanda başarılı olması için doğru eğitmeni nasıl bulmalıyım. Kime güveneyim ki ? Sadece tavsiye üzerine araştırıyorum, o da her zaman doğru çıkmıyor. İşin ehli kişilerin referansına ihtiyacım var.”

Öğrenciler “Ben nasıl en iyi eğitimciye ulaşabilirim. Bir çok site var ve herkes oraya üye olabiliyor. Hiç bir denetim yok. O yorumların doğru olduğuna nasıl güvenebilirim ki?”

 

Daha bir çok şeyler söylüyorusunuz, biliyoruz. Çok önemli bir ihtiyacı karşılamak için kurulan “Egitimnoktam.com” artık sizin tüm isteklerinize yanıt veriyor. Artık;

* Bir çok aşamadan ( belge gösterimi, mülakat, delillendirme, eğitim alma, örnek ders anlatımı, referans gösterme gibi) geçerek eğitimci seçiminin yapılması

* Eğitmen kalitesinin denetlenmesi için dünyada ilk olan Kalite Denetim Sistemi ile reytingleme

* Eğitmen gelişiminin takip edilmesi

gibi hizmetleri siz değerli aileler ve öğrenciler için yaparken, aynı zamanda en kaliteli eğitimcilerin hak ettiği konumlarda olması ve network kurmalarını sağlıyoruz.

Biz projemiz ve servisimize inanıyoruz. Umuyoruz sizlerde yararını göreceksiniz. Sadece Türkiye’de değil tüm dünyada sistemimizin başarı ile hizmet vermesi için hedeflerimizi oluşturduk.

Sizlerin memnuniyeti ve en değerli yatırım olan eğitime “doğru seçimle” yatırım yapmanız bizim için en büyük itici güç olacaktır.

Eğitimnoktam Ekibi adına

Doç.Dr. Hasan Said Tortop

Üstün/özel Yetenekliler Eğitimi Uzmanı

 

Not: Değerli aileler ve öğrenciler sizlerde “kaydol” dan kayıt yapabilrsiniz.

 

https://egitimnoktam.com/

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popüler Yazılarımız

Okul Seçimi ve Değiştirmede Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Okul, çocuğun yetenek gelişiminde önemli unsurlardan biri. Tabi okulu sadece bina olarak ya da popüler ve zengin insanların gittiği yer olarak düşünürseniz, çocuğunuz için...